Чэмпіянат свету па футболе 2022 у Катары

Група A
  • Група AЭль-Байт
    20.11
    19:00
    Катар
    Эквадор
    0
    2
  • Група AЭль-Тумама
    21.11
    19:00
    Сенегал
    Нідэрланды
    0
    2
  • Група AЭль-Тумама
    25.11
    16:00
    Катар
    Сенегал
    1
    3
  • Група AХаліфа Інтэрнейшнл
    25.11
    19:00
    Нідэрланды
    Эквадор
    1
    1
  • Група AХаліфа Інтэрнейшнл
    29.11
    18:00
    Эквадор
    Сенегал
    1
    2
  • Група AЭль-Байт
    29.11
    18:00
    Нідэрланды
    Катар
    2
    0
  • Група B
  • Група BХаліфа Інтэрнейшнл
    21.11
    16:00
    Англія
    Іран
    6
    2
  • Група BАхмед бін Алі
    21.11
    22:00
    ЗША
    Уэльс
    1
    1
  • Група BАхмед бін Алі
    25.11
    13:00
    Уэльс
    Іран
    0
    2
  • Група BЭль-Байт
    25.11
    22:00
    Англія
    ЗША
    0
    0
  • Група BАхмед бін Алі
    29.11
    22:00
    Уэльс
    Англія
    0
    3
  • Група BЭль-Тумама
    29.11
    22:00
    Іран
    ЗША
    0
    1
  • Група C
  • Група CЛусаіл Айканік
    22.11
    13:00
    Аргенціна
    Саудаўская Аравія
    1
    2
  • Група CСтадыён 974
    22.11
    19:00
    Мексіка
    Польшча
    0
    0
  • Група CЭдзьюкейшн Сіці
    26.11
    16:00
    Польшча
    Саудаўская Аравія
    2
    0
  • Група CЛусаіл Айканік
    26.11
    22:00
    Аргенціна
    Мексіка
    2
    0
  • Група CСтадыён 974
    30.11
    22:00
    Польшча
    Аргенціна
    0
    2
  • Група CЛусаіл Айканік
    30.11
    22:00
    Саудаўская Аравія
    Мексіка
    1
    2
  • Група D
  • Група DЭдзьюкейшн Сіці
    22.11
    16:00
    Данія
    Туніс
    0
    0
  • Група DЭль-Джануб
    22.11
    22:00
    Францыя
    Аўстралія
    4
    1
  • Група DЭль-Джануб
    26.11
    13:00
    Туніс
    Аўстралія
    0
    1
  • Група DСтадыён 974
    26.11
    19:00
    Францыя
    Данія
    2
    1
  • Група DЭль-Джануб
    30.11
    18:00
    Аўстралія
    Данія
    1
    0
  • Група DЭдзьюкейшн Сіці
    30.11
    18:00
    Туніс
    Францыя
    1
    0
  • Група E
  • Група EХаліфа Інтэрнейшнл
    23.11
    16:00
    Германія
    Японія
    1
    2
  • Група EЭль-Тумама
    23.11
    19:00
    Іспанія
    Коста-Рыка
    7
    0
  • Група EАхмед бін Алі
    27.11
    13:00
    Японія
    Коста-Рыка
    0
    1
  • Група EЭль-Байт
    27.11
    22:00
    Іспанія
    Германія
    1
    1
  • Група EЭль-Байт
    01.12
    22:00
    Коста-Рыка
    Германія
    2
    4
  • Група EХаліфа Інтэрнейшнл
    01.12
    22:00
    Японія
    Іспанія
    2
    1
  • Група F
  • Група FЭль-Байт
    23.11
    13:00
    Марока
    Харватыя
    0
    0
  • Група FАхмед бін Алі
    23.11
    22:00
    Бельгія
    Канада
    1
    0
  • Група FЭль-Тумама
    27.11
    16:00
    Бельгія
    Марока
    0
    2
  • Група FХаліфа Інтэрнейшнл
    27.11
    19:00
    Харватыя
    Канада
    4
    1
  • Група FАхмед бін Алі
    01.12
    18:00
    Харватыя
    Бельгія
    0
    0
  • Група FЭль-Тумама
    01.12
    18:00
    Канада
    Марока
    1
    2
  • Група G
  • Група GЭль-Джануб
    24.11
    13:00
    Швейцарыя
    Камерун
    1
    0
  • Група GЛусаіл Айканік
    24.11
    22:00
    Бразілія
    Сербія
    2
    0
  • Група GЭль-Джануб
    28.11
    13:00
    Камерун
    Сербія
    3
    3
  • Група GСтадыён 974
    28.11
    19:00
    Бразілія
    Швейцарыя
    1
    0
  • Група GСтадыён 974
    02.12
    22:00
    Сербія
    Швейцарыя
    2
    3
  • Група GЛусаіл Айканік
    02.12
    22:00
    Камерун
    Бразілія
    1
    0
  • Група H
  • Група HЭдзьюкейшн Сіці
    24.11
    16:00
    Уругвай
    Рэспубліка Карэя
    0
    0
  • Група HСтадыён 974
    24.11
    19:00
    Партугалія
    Гана
    3
    2
  • Група HЭдзьюкейшн Сіці
    28.11
    16:00
    Рэспубліка Карэя
    Гана
    2
    3
  • Група HЛусаіл Айканік
    28.11
    22:00
    Партугалія
    Уругвай
    2
    0
  • Група HЭдзьюкейшн Сіці
    02.12
    18:00
    Рэспубліка Карэя
    Партугалія
    2
    1
  • Група HЭль-Джануб
    02.12
    18:00
    Гана
    Уругвай
    0
    2
  • 1/8 фіналу
  • 1/8 фіналуХаліфа Інтэрнейшнл
    03.12
    18:00
    Нідэрланды
    ЗША
    3
    1
  • 1/8 фіналуАхмед бін Алі
    03.12
    22:00
    Аргенціна
    Аўстралія
    2
    1
  • 1/8 фіналуЭль-Тумама
    04.12
    18:00
    Францыя
    Польшча
    3
    1
  • 1/8 фіналуЭль-Байт
    04.12
    22:00
    Англія
    Сенегал
  • 1/8 фіналуЭль-Джануб
    05.12
    18:00
    Японія
    Харватыя
  • 1/8 фіналуСтадыён 974
    05.12
    22:00
    Бразілія
    Рэспубліка Карэя
  • 1/8 фіналуЭдзьюкейшн Сіці
    06.12
    18:00
    Марока
    Іспанія
  • 1/8 фіналуЛусаіл Айканік
    06.12
    22:00
    Партугалія
    Швейцарыя
  • 1/4 фіналу
  • 1/4 фіналуЭдзьюкейшн Сіці
    09.12
    18:00
    Japan/Croatia
    Brazil/South Korea
  • 1/4 фіналуЛусаіл Айканік
    09.12
    22:00
    Нідэрланды
    Аргенціна
  • 1/4 фіналуЭль-Тумама
    10.12
    18:00
    Morocco/Spain
    Portugal/Switzerland
  • 1/4 фіналуЭль-Байт
    10.12
    22:00
    England/Senegal
    Францыя
  • 1/2 фіналу
  • 1/2 фіналуЛусаіл Айканік
    13.12
    22:00
    Netherlands/Argentina
    Пераможца QF2
  • 1/2 фіналуЭль-Байт
    14.12
    22:00
    Пераможца QF3
    Пераможца QF4
  • Матч за трэцяе месца
  • Матч за трэцяе месцаХаліфа Інтэрнейшнл
    17.12
    18:00
    Лузер SF1
    Лузер SF2
  • Фінал
  • ФіналЛусаіл Айканік
    18.12
    18:00
    Пераможца SF1
    Пераможца SF2
  • Стужка навiн
    0