Выпускныя ў Мінску: як прайшло самае рамантычнае школьнае свята

© Sputnik / Инна ГришукВыпускныя ў Мінску: як прайшло самае рамантычнае школьнае свята
Выпускныя ў Мінску: як прайшло самае рамантычнае школьнае свята - Sputnik Беларусь
Падпісацца
Усяго па ўсёй краіне ў гэтыя выхадныя ва ўрачыстай абстаноўцы са школай развітваюцца амаль 55 тысяч дзяўчат і юнакоў. У іх будзе некалькі дзён на адпачынак, а потым - выпрабаванні. На наступным тыдні пачынаецца цэнтралізаванае тэсціраванне.

Тысячы мінскіх школьнікаў атрымалі атэстаты сталасці і прынялі ўдзел у самым рамантычным школьным свяце - выпускным вечары.

Да гэтай падзеі, якое з'яўляецца своеасаблівай кропкай адліку дарослага жыцця, былі пашыты прыгожыя ўборы, зробленыя прычоскі. Юнакі надзелі элегантныя касцюмы.

Публикация от Marina (@marisha.gn)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

💣💥 #выпускной2019

Публикация от liza (@that_elizaveta_s)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Самые лучшие ❤❤❤ #выпускной2019

Публикация от Karina (@gn_karina)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Ну так уж вышло. . Так уж вышло, что у меня не было Последнего звонка и выпускного тоже, потому что ушёл я после 9 го🤷🏼‍♂️ . Но благодаря ребятам с 11-х классов 10 школы, я смог прочувствовать эту атмосферу😌 . Вы реально крутые🔥 Было много всего: Смех, слезы, слова благодарности и воспоминания☺️ . Уверен, все вы хорошо сдали экзамены и скоро увидимся на выпускном 🔥 . Друзья, возьму 11 класс на следующий учебный год, на полное ведение! С 1 сентября и до выпускного, запечатаю самые яркие дни последнего года в школе😉 . #фотографвпетропавловск #фотоиванов #фотографпетропавловск #выпускной2019 #фотографнавыпускной

Публикация от Иванов Станислав,Фотограф (@fotoivanov)

Па традыцыі, на выпускныя вечары прыйшлі бацькі. Было шмат кветак, слёз, эмоцый.

Стужка навiн
0